TVTAP

1.2

3.4

20

Akıllı telefonunuzdan tüm dünyadaki TV kanallarını izleyin

2.5M

Bu uygulamayı oyla

TVTAP, Android akıllı telefonunuzun rahatlığından tüm dünyadaki yerel ve özel farklı kanalları izlemenizi sağlayan, TV kanallarını izlemek için muhteşem bir uygulamadır.

TVTAP'in çalışma şekli basit: uygulamayı açtığınızda, TV kanalları listesi ve her kanalın logosu ile şık ve basit bir arayüz görüceksiniz. Öncelikle tüm kullanılabilir kanalları göreceksiniz, ancak ilginizi çekmeyen kanalları seçmek veya ortadan kaldırmak için bunları filtreleyebilirsiniz. Bu kanallardan birini canlı izlemek için, tek yapmanız gereken kanalın logosuna dokunmak ve hepsi bu kadar. Bu kanalı hemen akıllı telefonunuzdan izleyebilirsiniz.

TVTAP, izlediğiniz şeye bağlı olarak öneriler de sunar. Dolayısıyla, genellikle animasyonlu çizgi filmler veya eğlence özellikleri sunan bir kanalı izliyorsanız, ekranın alt kısmında ilginizi çekebilecek benzer kanalların bir listesini görüceksiniz.

TVTAP, akıllı telefonunuzun rahatlığında dünyanın her yerinden TV izlemek için harika bir uygulama. Basit ve temiz olan tasarımı, çok sayıda kanal arasında kaybolmanızı engelleyerek tam olarak izlemek istediğiniz şeyi bulmanızı sağlar.
Uptodown X